ZOEKRESULTATEN
177 Zoekresultaten
PublicatietypeBoek
Jaar
1998
Titelbeschrijving
Cornelis de Bruijn: reizen van Rome naar Jeruzalem en van Moskou naar Batavia = voyages from Rome to Jerusalem and from Moscow to Batavia
Auteur(s)
Trefwoord(en)
- catalogi van tentoonstellingen, veilingen en antiquariaten
- literatuurwetenschap: per auteur - van 1600 tot 1830 - descriptieve studies
- algemeen biografisch: leven en werk algemeen
- tentoonstelling Cornelis de Bruyn: reizen van Rome naar Jeruzalem en van Moskou naar Batavia
- Bruyn, Cornelis de (auteur)
- reisverslag
Pagina(s)
64
Plaats van uitgave
Amsterdam
Uitgeverij
Allard Pierson Museum
PublicatietypeTijdschrift
Jaar
1998
Titelbeschrijving
Van A tot Z : Nederlands boekenbezit uitgestald
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
28-33
Tijdschrift
Vitrine
Volume
11
Nummer
5
ISBN-nummer
0922-226X
PublicatietypeBoek
Jaar
1998
Titelbeschrijving
Boeken van Oranje-Nassau: de bibliotheek van de graven van Nassau en prinsen van Oranje in de vijftiende en zestiende eeuw
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
48
Plaats van uitgave
Den Haag
Uitgeverij
Museum van het Boek/Museum Meermanno Westreenianum; Koninklijke Bibliotheek
PublicatietypeBoek
Jaar
1998
Titelbeschrijving
Het wonderbaarlijk al'fabet: bijschriftenboekje bij de tentoonstelling ter gelegenheid van 200 jaar Koninklijke Bibliotheek in De Nieuwe Kerk te Amsterdam van 19 augustus tot en met 18 oktober 1998
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
125
Plaats van uitgave
Amsterdam
Uitgeverij
Elsevier Science
PublicatietypeBoek
Jaar
1998
Titelbeschrijving
Aspecten van het Réveil in druk
Middeleeuwse studies
Auteur(s)
Trefwoord(en)
- catalogi van tentoonstellingen, veilingen en antiquariaten
- literatuurwetenschap: bibliologie - hulpwetenschappen
- literatuurwetenschap: beperkt tot levensbeschouwelijke, politieke, ethische, sociale, religieuze enz. aspecten - vanaf 1830 - descriptieve studies
- tentoonstelling Aspecten van het Réveil in druk
- boekgeschiedenis
- drukgeschiedenis
- Het Réveil
- protestantisme
- Het Réveil
Pagina(s)
103
Plaats van uitgave
Zoetermeer
Uitgeverij
Meinema
PublicatietypeBoek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
100 trésors de la reliure néerlandaise du XVIIIe siècle: exposition présentée à l'occasion de la visite des membres de l'Association Internationale de Bibliophilie/The International Association of Bibliophiles à la Bibliothèque Royale, La Haye
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
79
Plaats van uitgave
S. l.
Uitgeverij
s. n.
PublicatietypeBoek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
Negentiende-eeuwse portretten uit het Kunstverbond van Antwerpen: 1 oktober - 30 december 1997
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
124
Plaats van uitgave
Antwerpen
Uitgeverij
Provincie Antwerpen
PublicatietypeArtikel uit Boek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
Ces îles où l'on parle néerlandais = De eilanden waar men Nederlands spreekt
L'émancipation dans la littérature néerlandaise des Caraïbes = Emancipatie in de Nederlandstalige Caraïbische literatuur
Trefwoord(en)
Pagina(s)
15-30
Plaats van uitgave
Roubaix
Uitgeverij
Médiathèque de Roubaix
PublicatietypeBoek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
Vlaamse miniaturen voor vorsten en burgers, 1475-1550
IX
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
223
Plaats van uitgave
Gent
Uitgeverij
Ludion
PublicatietypeBoek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
Vijf eeuwen Nederlands: luister van de taal
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
52
Plaats van uitgave
Brugge
Uitgeverij
Kultuurbibliotheek