ZOEKRESULTATEN

177 Zoekresultaten

PublicatietypeBoek
Jaar 1998
Titelbeschrijving Cornelis de Bruijn: reizen van Rome naar Jeruzalem en van Moskou naar Batavia = voyages from Rome to Jerusalem and from Moscow to Batavia
Pagina(s) 64
Plaats van uitgave Amsterdam
Uitgeverij Allard Pierson Museum

PublicatietypeTijdschrift
Jaar 1998
Titelbeschrijving Van A tot Z : Nederlands boekenbezit uitgestald
Auteur(s)
Pagina(s) 28-33
Tijdschrift Vitrine
Volume 11
Nummer 5
ISBN-nummer 0922-226X

PublicatietypeBoek
Jaar 1998
Titelbeschrijving Boeken van Oranje-Nassau: de bibliotheek van de graven van Nassau en prinsen van Oranje in de vijftiende en zestiende eeuw
Pagina(s) 48
Plaats van uitgave Den Haag
Uitgeverij Museum van het Boek/Museum Meermanno Westreenianum; Koninklijke Bibliotheek

PublicatietypeBoek
Jaar 1998
Titelbeschrijving Het wonderbaarlijk al'fabet: bijschriftenboekje bij de tentoonstelling ter gelegenheid van 200 jaar Koninklijke Bibliotheek in De Nieuwe Kerk te Amsterdam van 19 augustus tot en met 18 oktober 1998
Pagina(s) 125
Plaats van uitgave Amsterdam
Uitgeverij Elsevier Science

PublicatietypeBoek
Jaar 1997
Titelbeschrijving 100 trésors de la reliure néerlandaise du XVIIIe siècle: exposition présentée à l'occasion de la visite des membres de l'Association Internationale de Bibliophilie/The International Association of Bibliophiles à la Bibliothèque Royale, La Haye
Pagina(s) 79
Plaats van uitgave S. l.
Uitgeverij s. n.

PublicatietypeBoek
Jaar 1997
Titelbeschrijving Negentiende-eeuwse portretten uit het Kunstverbond van Antwerpen: 1 oktober - 30 december 1997
Pagina(s) 124
Plaats van uitgave Antwerpen
Uitgeverij Provincie Antwerpen

PublicatietypeArtikel uit Boek
Jaar 1997
Titelbeschrijving Ces îles où l'on parle néerlandais = De eilanden waar men Nederlands spreekt L'émancipation dans la littérature néerlandaise des Caraïbes = Emancipatie in de Nederlandstalige Caraïbische literatuur
Pagina(s) 15-30
Plaats van uitgave Roubaix
Uitgeverij Médiathèque de Roubaix

PublicatietypeBoek
Jaar 1997
Titelbeschrijving Vijf eeuwen Nederlands: luister van de taal
Auteur(s)
Pagina(s) 52
Plaats van uitgave Brugge
Uitgeverij Kultuurbibliotheek