ZOEKRESULTATEN
177 Zoekresultaten
PublicatietypeBoek
Jaar
1997
Titelbeschrijving
100 trésors de la reliure néerlandaise du XVIIIe siècle: exposition présentée à l'occasion de la visite des membres de l'Association Internationale de Bibliophilie/The International Association of Bibliophiles à la Bibliothèque Royale, La Haye
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
79
Plaats van uitgave
S. l.
Uitgeverij
s. n.
PublicatietypeBoek
Jaar
1996
Titelbeschrijving
Verhuld voor 't menselijk oog: embleemboeken uit de Koninklijke Bibliotheek
Tentoonstellingscatalogi en -brochures van de Koninklijke Bibliotheek
Auteur(s)
Trefwoord(en)
- emblema
- Cats, Jacob (auteur)
- emblema
- tentoonstelling Verhuld voor 't Menselijk Oog: embleemboeken uit de Koninklijke Bibliotheek
- over meerdere werken - genres
- literatuurwetenschap: per auteur - van 1600 tot 1830 - descriptieve studies
- literatuurwetenschap: beperkt tot genres - van 1600 tot 1830 - descriptieve studies - literatuurwetenschap
- catalogi van tentoonstellingen, veilingen en antiquariaten
Pagina(s)
57
Plaats van uitgave
Den Haag
Uitgeverij
Koninklijke Bibliotheek
PublicatietypeBoek
Jaar
1996
Titelbeschrijving
La spiritualité en images aux Pays-Bas Méridionaux dans les livres imprimés des XVIe et XVIIe siècles conservés à la Bibliotheca Wittockiana
Miscellanea Neerlandica
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
217
Plaats van uitgave
Leuven
Uitgeverij
Peeters
PublicatietypeBoek
Jaar
1996
Titelbeschrijving
Voor liefjes en hartediefjes: catalogus van 19e-eeuwse kinderboeken aanwezig in Bibliotheek Arnhem
Trefwoord(en)
Pagina(s)
20
Plaats van uitgave
Arnhem
Uitgeverij
Bibliotheek Arnhem
PublicatietypeBoek
Jaar
1995
Titelbeschrijving
Witte magie, zwarte magie
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
238
Plaats van uitgave
Brussel
Uitgeverij
ASLK
PublicatietypeBoek
Jaar
1995
Titelbeschrijving
Zinnig verbeeld: emblemata in de Nederlanden
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
60
Plaats van uitgave
Leuven
Uitgeverij
Universiteitsbibliotheek
PublicatietypeBoek
Jaar
1994
Titelbeschrijving
Clara in de Nederlanden, 1193-1253
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
117
Plaats van uitgave
Uden
Uitgeverij
Museum voor Religieuze Kunst
PublicatietypeBoek
Jaar
1994
Titelbeschrijving
Geschiedenis van de loterijen in de Zuidelijke Nederlanden: catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling in het Algemeen Rijksarchief van 21 april tot 25 juni 1994
Catalogus
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
81
Plaats van uitgave
Brussel
Uitgeverij
Algemeen Rijksarchief
PublicatietypeBoek
Jaar
1994
Titelbeschrijving
Spiegel van de tijd : 225 jaar verzamelen door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen
Middelburg
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
92
Plaats van uitgave
Middelburg
Uitgeverij
Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen
PublicatietypeBoek
Jaar
1994
Titelbeschrijving
Gedruckt tot Groningen : keuze van vijfenzestig uitgaven verschenen in Groningen 1603-1798
Auteur(s)
Trefwoord(en)
Pagina(s)
59
Plaats van uitgave
Groningen
Uitgeverij
Universiteitsbibliotheek