ZOEKRESULTATEN

177 Zoekresultaten

PublicatietypeBoek
Jaar 1997
Titelbeschrijving 100 trésors de la reliure néerlandaise du XVIIIe siècle: exposition présentée à l'occasion de la visite des membres de l'Association Internationale de Bibliophilie/The International Association of Bibliophiles à la Bibliothèque Royale, La Haye
Pagina(s) 79
Plaats van uitgave S. l.
Uitgeverij s. n.

PublicatietypeBoek
Jaar 1996
Titelbeschrijving La spiritualité en images aux Pays-Bas Méridionaux dans les livres imprimés des XVIe et XVIIe siècles conservés à la Bibliotheca Wittockiana Miscellanea Neerlandica
Pagina(s) 217
Plaats van uitgave Leuven
Uitgeverij Peeters

PublicatietypeBoek
Jaar 1996
Titelbeschrijving Voor liefjes en hartediefjes: catalogus van 19e-eeuwse kinderboeken aanwezig in Bibliotheek Arnhem
Pagina(s) 20
Plaats van uitgave Arnhem
Uitgeverij Bibliotheek Arnhem

PublicatietypeBoek
Jaar 1995
Titelbeschrijving Witte magie, zwarte magie
Pagina(s) 238
Plaats van uitgave Brussel
Uitgeverij ASLK

PublicatietypeBoek
Jaar 1995
Titelbeschrijving Zinnig verbeeld: emblemata in de Nederlanden
Pagina(s) 60
Plaats van uitgave Leuven
Uitgeverij Universiteitsbibliotheek

PublicatietypeBoek
Jaar 1994
Titelbeschrijving Clara in de Nederlanden, 1193-1253
Pagina(s) 117
Plaats van uitgave Uden
Uitgeverij Museum voor Religieuze Kunst

PublicatietypeBoek
Jaar 1994
Titelbeschrijving Geschiedenis van de loterijen in de Zuidelijke Nederlanden: catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling in het Algemeen Rijksarchief van 21 april tot 25 juni 1994 Catalogus
Auteur(s)
Pagina(s) 81
Plaats van uitgave Brussel
Uitgeverij Algemeen Rijksarchief

PublicatietypeBoek
Jaar 1994
Titelbeschrijving Spiegel van de tijd : 225 jaar verzamelen door het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen Middelburg
Pagina(s) 92
Plaats van uitgave Middelburg
Uitgeverij Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen

PublicatietypeBoek
Jaar 1994
Titelbeschrijving Gedruckt tot Groningen : keuze van vijfenzestig uitgaven verschenen in Groningen 1603-1798
Pagina(s) 59
Plaats van uitgave Groningen